Portal
Czwartek - 22 sierpnia 2019 Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer  
   
     
Szukaj wg branz
Dodaj wpis


2019-05-14 Proces ws. organizacji lotu do Smoleńska

Dziś w Sądzie Okręgowym w Warszawie Tomasz Arabski i czterech innych urzędników usłyszy mowy oskarżycielskie w sprawie organizacji lotu do Smoleńska z 10 kwietnia 2010 roku.


Wśród oskarżonych, oprócz byłego szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Tomasza Arabskiego, znalazło się dwóch urzędników kancelarii premiera – Monika B. i Miłosław K. oraz dwóch pracowników ambasady RP w Moskwie – Justyna G. i Grzegorz C. Podejrzani mogą usłyszeć dzisiaj wyrok skazujący ich na trzy lata pozbawienia wolności za niedopełnienie obowiązków funkcjonariusza publicznego. Taki akt oskarżenia wniosły bliskie osoby ofiar katastrofy smoleńskiej. Kolejne mowy końcowe w tej sprawie odbędą się 28 maja i 7 czerwca bieżącego roku.


TV Trwam News/RIRM


Źródło: radiomaryja.pl,

mj

   
     
   © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.  
Webmaster: e-mail (0-18) 449 00 77
 
www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł