Portal
Piatek - 18 pazdziernika 2019 Hanny, Klementyny, Łukasza     "Jest tylko jedno lekarstwo na duże kłopoty - małe radości" - Karl Waggerl  
   
     
Szukaj wg branz
Dodaj wpis


2019-07-11 Prezes stowarzyszenia "Rodzice Chronią Dzieci": To, co dzieje się w Irlandii i na Malcie, powinno być dla Polaków ostrzeżeniem

Obrońcy normalnego modelu rodziny podkreślają, że powinniśmy wyciągać wnioski z tego co dzieje się na Zachodzie w społeczeństwach konserwatywnych. Magdalena Trojanowska, prezes Wrocławskiego Stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci” zauważa, że Polska jest w tym momencie terytorium walki o pewne wartości. 


Działaczka społeczna odniosła się w ten sposób do sytuacji w Irlandii Północnej. Cztery lata temu po kampanii i lobbingu dopuszczono tam tzw. małżeństwa homoseksualne.


Teraz Brytyjska Izba Gmin poparła liberalizację przepisów aborcyjnych i legalizację małżeństw homoseksualnych w Irlandii Północnej.– Nie ma społeczeństwa odpornego na indoktrynację. Na taką indoktrynację, która jest zasilona bardzo wysokimi środkami, bardzo dużymi środkami finansowymi i bardzo dużą, silną akcją propagandową. To się stało w Irlandii, to się dzieje na Malcie, gdzie również liberalizuje się bardzo mocno stanowisko w kwestii aborcji, związków homoseksualnych. To samo się dzieje niestety w Polsce. To wszystko działa. Dlatego to powinno być dla nas, Polaków, dużym ostrzeżeniem – mówi Magdalena Trojanowska, prezes Wrocławskiego Stowarzyszenia „Rodzice Chronią Dzieci”.Zmiany w irlandzkim prawie wejdą w życie wyłącznie w sytuacji, jeśli do 21 października nie uda się powołać nowego rządu w Belfaście. Odpowiedni ministrowie brytyjskiego rządu będą wówczas zobowiązani do wdrożenia proponowanych przepisów.


Warto zauważyć, że przyszłe Zgromadzenie Irlandii Północnej – jeśli uda się je przywrócić do działania – będzie miało prawo ich zmiany lub nawet uchylenia.


RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 11

mj   
     
   © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.  
Webmaster: e-mail (0-18) 449 00 77
 
www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł