Portal
Wtorek - 14 lipca 2020 Kamili, Kamila, Marcelego       
   
     
Szukaj wg branz
Dodaj wpis


2020-05-29 Próba zamknięcia ust ws. prawdy o LGBT

Środowiska LGBT i skrajnej lewicy po raz kolejny próbują ograniczyć ramy dyskusji publicznej. Metodą są pozwy sądowe za – jak to określają aktywiści tych grup – „wypowiedzi homofobiczne”. W Warszawie odbyła się w środę rozprawa przeciwko Kai Godek.


Inicjatorem pozwu przeciw założycielce Fundacji Życie i Rodzina jest skrajnie lewicowy Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.  Lewicowym aktywistom nie podoba się wskazywanie na częste związki między homoseksualizmem a pedofilią. O takiej zależności mówiła Kaja Godek w jednym z programów telewizyjnych. Jej słowa brzmiały: „Geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić”.– Jasno sformułowała myśl, że lobby LGBT jest odpowiedzialne za przypadki pedofilii (…). To jest pewna rzeczywistość, na którą szczególnie lewicowe liberalne media zamykają oczy – mówił Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poszukiwał w mediach społecznościowych osób, które mogłyby poczuć się dotknięte wypowiedzią Kai Godek. Zgłosiło się kilku aktywistów i w procesie  wystąpili jako oskarżyciele.– Ci oskarżyciele prywatni pełnią rolę „słupów” dla organizacji, która zajmuje się cenzurowaniem debaty publicznej w Polsce – zaznaczyła Kaja Godek.Jednym z oskarżycieli jest Rafał Gaweł, szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Mężczyzna został rok temu skazany za oszustwa.


W sprawie Kai Godek Sąd umorzył w środę postępowanie, ponieważ skarżący nie udowodnili, że wypowiedź dotyczyła właśnie ich.


Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na szeroką skalę pozywa osoby, które mówią prawdę o środowiskach LGBT i o homoseksualizmie. Pozwano między innymi ks. abp. Marka Jędraszewskiego, prof. Krystynę Pawłowicz, a ostatnio skierowano donos do izby lekarskiej na lekarza z Białej Podlaskiej, który w napisał w internecie: „Zdrowy człowiek obawia się choroby, więc fobia przed dezorientacją seksualną jest naturalną reakcją osoby zdrowej seksualnie”.


TV Trwam News


Żródło: radiomaryja.pl, 27

mj   
     
   © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.  
Webmaster: e-mail (0-18) 449 00 77
 
www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł