Portal
Piatek - 19 sierpnia 2022 Emilii, Julinana, Konstancji     "Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroiĄmie." - Fiodor Dostojewski  
   
     
Szukaj wg branz
Dodaj wpis


2022-08-06 Waloryzacja płac w sferze budżetowej

Budżetówkę czekają podwyżki. Jeszcze nie wiadomo, o ile dokładnie wzrosną pensje, ale są już pewne deklaracje Ministerstwa Finansów.


Jeszcze w lipcu 2022 roku Magdalena Rzeczkowska, minister finansów, zadeklarowała, że rząd podjął prace nad podniesieniem wskaźnika waloryzacji płac w sferze budżetowej. Według założeń miał on wynosić 7,8 procent. Okazuje się, że podwyżka może być jednak wyższa – mówił na antenie Polskiego Radia Artur Soboń, wiceminister finansów.– Będziemy jeszcze o tym rozmawiać ze stroną społeczną. Na dziś nie powiedziałbym, że to się skończy na 7,8 procent. (…) Mniej bym się nie spodziewał, raczej więcej – mówił Artur Soboń. W bieżącym roku wskaźnik wzrostu cen ma wynieść ponad 14 procent, a w kolejnym ponad 12 procent.


 TV Trwam News


 


Żródło: radiomaryja.pl,


Drogi Czytelniku naszego portalu,

każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.

Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy Cię o Twoje wsparcie

Redakcja portalu radiomaryja.pl


 

mj


   
     
   © Wszelkie prawa zastrzeżone - Interaktywna Polska Sp. z o.o.  
Webmaster: e-mail (0-18) 449 00 77
 
www.csz.gminagrybow.pl www.gosir.gminagrybow.pl wieliczka.eu - zaprasza Burmistrz Artur Kozioł